Titulní obrázek

Mitsubishi si pro zákazníky připravilo skvělou nabídku

Využijte skvělé nabídky, kterou si pro vás připravila automobilka Mitsubishi. V měsíci květnu totiž můžete ušetřit až 77 tisíc korun.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Třetí generace Mitsubishi Outlander se bude prodávat s akční cenovkou, která platí jen do konce května, od 550 000 Kč. Vůbec největší slevu 77 000 Kč dostanete se základní výbavou Intense a naftovým motorem, u vrcholné výbavy se cena vejde pod milion. 

U výbavy Intense dostanete u standardu dvouzónovou automatickou klimatizaci, palubní počítač s barevným displejem, tempomat, kožený volant a řadičku nebo rádio na MP3. Navíc můžete ještě povýšit na Intense+, která přihazuje bezklíčový vstup i startování, sedm míst k sezení nebo osmnáctipalcové disky. 

Vrchol nabídky představuje stupeň Instyle s adaptivním tempomatem, řadou bezpečnostních systémů včetně monitorování jízdního pruhu, systému předcházení nárazu a řady dalších. Z komfortních funkcí přijde vhod vyhřívání předních sedadel, kožené čalounění, standardně montovaná navigace nebo elektricky ovládané střešní okno.

Do ceníku nově zamířila i posílená verze dieselového motoru 2.2 DI-D, přídavek 30 koní na finálních 180 koní získáte za příplatek 30 000 Kč, bez ohledu na to, jaký výbavový stupeň zvolíte. U základní výbavy se můžete setkat ještě s benzínovým dvoulitrem MIVEC, zbytek nabídky už tvoří výhradně motor 2.2 DI-D, a to v naladění na 150 nebo zmiňovaných 180 koní.

A krátce ještě k Mitsubishi ASX, u kterého k přepracování ceníku nedošlo, ceny už jsou akční delší dobu a platí stále. Nejlevněji pořídíte ASX za 360 000 Kč, přičemž se bude jednat o motor 1.6 MIVEC o výkonu 117 koní a výbavu Inform. Motor je v nabídce jen jeden, je tedy společný i pro další dvě výbavy Invite a Intense, u kterých je cena 400 000 Kč, respektive 460 000 Kč.